Lékárna Devětsil Vrchlabí  9SIL s.r.o  Profesionální a komplexní lékárenská péče 

» Partneři
Sunar

Sunar lékárna

Jsme partnerská Sunar lékárna. Díky tomu Vám můžeme nabídnout široký sortiment kojeneckých mlék Sunar, kaší a sušenek Sunarka a výběr ze Sunárek čajů, příkrmů a nápojů za výhodné ceny. Nabízíme také informační materiály o dětské výživě a pravidelné slevové akce.

 


Dermokosmetika

Jsme partnerská Vichy lékárna, Bioderma lékárna a La Roche-Posay lékárna. Díky tomu Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment těchto značek, včetně dárkových a akčních balíčků za nižší ceny než v ostatních lékárnách. Samozřejmostí jsou testovací sady a vzorky těchto dermokosmetik.

Účastníme se pravidelných školení. Můžete se na nás s důvěrou obrátit a získat personalizované poradenství v oblasti péče o pleť a kosmetických produktů, které budou nejlépe vyhovovat Vaší pokožce. Jsme odborníci, kteří ví vše o metodách péče a můžeme Vám pomoci sestavit kompletní profil Vaší pleti a jejích potřeb.

 

 


 

Moje lékárna

O projektu Moje lékárna

Moje lékárna je sdružení nezávislých lékárníků, působící na území České republiky od jara 2008 a v současné době je do tohoto projektu zapojeno již více než 380 lékáren.

Cílem tohoto seskupení je zkvalitnění nabídky výrobků a služeb za pomoci vzájemné spolupráce. V lékárnách označených logem projektu naleznete odborné poradenství se speciálním zaměřením na geriatrické pacienty, včetně informačních letáků pojednávajících o problémech spojených se stářím. Lékárny tohoto sdružení jsou pravidelně proškolovány za odborné garance České gerontologické a geriatrické společnosti.

Snahou lékáren sdružení Moje lékárna je také zajistit pro Vás výhodnou cenovou nabídku na vybrané přípravky a zveřejnit ji pomocí společného virtuálního e-shopu. Nechceme konkurovat zásilkovým e-shopům, ale nabídnout kvalitní přípravky za cenu o cca 5% nižší než je běžná cena v lékárně s možností objednání a následného osobního vyzvednutí zboží ve Vámi zvolené lékárně zapojené do projektu, popř. jeho zaslání prostřednictvím vlastních e-shopů vybraných lékáren.

Naší výhodou je jistota, že objednaný přípravek v lékárně bude k dispozici a můžete se s farmaceutickým odborníkem poradit o správnosti Vaší volby, případně Vám lékárník může doporučit vhodnější preparát.

NzcyZD